licznik - dziś 529 | miesięcznie: 19974 | ogólnie: 5151740
Menu
Aktualności
Wydawnictwo PAK
Kwartalnik MAM
Książki PAK
Konferencje PAK
Kalendarz imprez
Polityka prywatności
Kontakt
Wyszukiwarka
Artykuły
Cytowania
Konferencje
Aktualny numer kwartalnika MAM
Najnowsza książka Wydawnictwa PAK
Nowe książki Wydawnictwa PAK

 

fragmenty z recenzji
Z recenzji prof. dr hab. inż. Jerzego Gawinieckiego:
Książka jest zbiorem wskazówek, porad oraz zasad niezbędnych przy należytej realizacji projektu. Prostym i zwięzłym językiem opisywane są procesy zarządzania projektem oraz działania jakie należy podjąć w celu efektywnego zakończenia jego realizacji.
W publikacji Autorzy wykorzystywali zdobyte doświadczenie w takich dziedzinach jak składanie wniosków o dofinansowanie projektu, realizacja projektu, składanie wniosku o płatność, opracowanie studiów wykonalności, kontrola przedsięwzięcia oraz ochrona własności intelektualnej.
Autorzy wykorzystali najważniejsze krajowe i zagraniczne publikacje dotyczące omawianej problematyki. Zawarte zostało również orzecznictwo sądowe i ustawodawstwo dotyczące opisywanej tematyki.
Twierdzę, że książka jest warta zapoznania się z nią i to nie tylko dla osób które zaczynają budować swoje relacje z projektem, ale i dla tych, którzy chcą usystematyzować zdobytą o nim wiedzę.

Z recencji dr hab. inż. Waldemara Skomudka, prof. Pol. Op.:
Tematyka poruszana w książce, skupiająca się na zagadnieniach sposobu korzystania z dofinansowania projektów z funduszy europejskich jest obecnie w kraju uznawana za problematykę o wysokim stopniu istotności. Korzystanie ze środków unijnych przy realizacji projektów lokowanych w różnych obszarach gospodarki sprawia, że ujawniają się dodatkowe bardzo znaczące możliwości rozwoju przedsiębiorczości, pozyskania nowych i innowacyjnych technik i technologii. Jedną z wielu korzyści jest ukierunkowanie książki na wiedzę praktyczną obejmującą kluczowe zagadnienia procesu realizacji projektu objętego dofinansowaniem, jak: studium wykonalności, zarządzanie ryzykiem, elementy regulacji prawnych.
Recenzowaną książkę można zatem uznać za dobry, specjalistyczny podręcznik, przeznaczony w szczególności dla osób zaangażowanych w realizację projektów inwestycyjnych, których projekcja finansowa przewiduje udział funduszy europejskich. Wydanie recenzowanej książki choć w części może zapełnić instniejącą lukę na rynku wydawniczym w tej tematyce.
Aktualności branżowe
Sklep internetowy
Czasopismo
Książki
Artykuły
Regulamin sklepu
kategorie
Koszyk
Zobacz [0]
Moje konto
Rejestracja
Wyszukiwanie produktów
Szukaj w sklepie
Zaloguj
Przypomnij hasło
Newsletter (Subskrypcja)
Niepewność wyników pomiarów
 
 
Wortal branżowy:
© netkoncept.com
Na górę strony.
Ostatnia modyfikacja: 08-10-2019 08:02:11