licznik - dziś 466 | miesięcznie: 19911 | ogólnie: 5151677
Menu
Aktualności
Wydawnictwo PAK
Kwartalnik MAM
Książki PAK
Konferencje PAK
Kalendarz imprez
Polityka prywatności
Kontakt
Wyszukiwarka
Artykuły
Cytowania
Konferencje
Aktualny numer kwartalnika MAM
Najnowsza książka Wydawnictwa PAK
Nowe książki Wydawnictwa PAK

 

opis
W książce przedstawiono uogólnione metody macierzowe analizy analogowych układów elektronicznych, przydatne do projektowania nowych złożonych układów elektronicznych. Metody te umożliwiają analizę schematu i wykrywanie jego błędów bez konieczności badań eksperymentalnych na modelu fizycznym układu.
Treść książki obejmuje usystematyzowanie wiedzy o metodach analizy układów elektronicznych, co ma ułatwić Czytelnikowi samodzielną działalność inżynierską. Zawiera dużo przykładów o charakterze teoretyczno-praktycznym pokazujących zastosowanie zależności teoretycznych do rozwiązywania zadań z zakresu projektowania układów elektronicznych, co czyni książkę atrakcyjną również dla praktyków. Do zapisu równań opisujących analizowane układy zastosowano postać macierzową, którą Autorzy nazwali uogólnioną metodą macierzową. Postać ta jest bardzo dogodna ze względu na algebraiczne aspekty transformacji dokonywanych nad macierzami. W przykładach obliczeniowych pokazano, jak ją wykorzystać w projektowaniu różnego rodzaju układów.
Książka może służyć jako podręcznik akademicki dla studentów kierunku studiów: automatyka i robotyka, mechatronika i elektrotechnika. Układ książki i sposób przedstawienia treści sprawiają, że mogą z niej korzystać również mniej zaawansowani Czytelnicy.
Aktualności branżowe
Sklep internetowy
Czasopismo
Książki
Artykuły
Regulamin sklepu
kategorie
Koszyk
Zobacz [0]
Moje konto
Rejestracja
Wyszukiwanie produktów
Szukaj w sklepie
Zaloguj
Przypomnij hasło
Newsletter (Subskrypcja)
Niepewność wyników pomiarów
 
 
Wortal branżowy:
© netkoncept.com
Na górę strony.
Ostatnia modyfikacja: 08-10-2019 08:02:11