licznik - dziś 515 | miesięcznie: 19960 | ogólnie: 5151726
Menu
Aktualności
Wydawnictwo PAK
Kwartalnik MAM
Książki PAK
Konferencje PAK
Kalendarz imprez
Polityka prywatności
Kontakt
Wyszukiwarka
Artykuły
Cytowania
Konferencje
Aktualny numer kwartalnika MAM
Najnowsza książka Wydawnictwa PAK
Nowe książki Wydawnictwa PAK

 

Fragmenty z recenzji
Z recenzji prof. dr hab. inż. Ryszarda Pełki:
...Autorzy powołują się na własne doświadczenia dydaktyczne w czasie prowadzenia zajęć ze studentami w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku Białej i nadają pracy formę podręcznika adresowanego przede wszystkim do studentów wyższych uczelni technicznych studiujących na kierunkach elektronika i telekomunikacja, automatyka i rototyka oraz informatyka. Książka może być także przydatna dla uczniów szkół średnich, elektroników-hobbystów oraz inżynierów stosujących w praktyce mikrosterowniki.
...Układ książki przedstawionej do oceny jest pod względem merytorycznym zaplanowany właściwie. Również tematyka książki jest dobrana trafnie i odpowiada potrzebom czytelników interesujących się nowoczesną techniką mikroprocesorową.
...Autorzy wybrali język asemblera jako narzędzie do projektowania aplikacji. Daje on pełne panowanie nad sprzętem i pogłębia zrozumienie jego działania...

Z recenzji prof. dr hab. inż. Jerzego Jakubca:
...W pracy przedstawiono na podstawie materiałów firmowych opis mikrokontrolera PIC16F628. Scharakteryzowano oprogramowanie firmowe MPLAB IDE przeznaczone do edycji, tłumaczenia i uruchamiania programu użytkowego przy użyciu systemu operacyjnego MS Windows. Trzecia część książki zawiera opis opracowanego przez Autorów dydaktycznego układu mikroprocesorowego, zawierającego oprócz mikrokontrolera, wybrane urządzenia zewnętrzne i przystosowanego do współpracy z komputerem klasy IBM PC. W końcowej części pracy zamieszczono wydruki wybranych programów w języku asembler z krótkimi ich opisami.
...Książka jest przydatna dla osób chcących się zapoznać z działaniem mikrokontrolerów serii PIC oraz konstruowaniem i uruchamianiem programów użytkowych przeznaczonych do realizacji przez te mikrokontrolery.
Aktualności branżowe
Sklep internetowy
Czasopismo
Książki
Artykuły
Regulamin sklepu
kategorie
Koszyk
Zobacz [0]
Moje konto
Rejestracja
Wyszukiwanie produktów
Szukaj w sklepie
Zaloguj
Przypomnij hasło
Newsletter (Subskrypcja)
Niepewność wyników pomiarów
 
 
Wortal branżowy:
© netkoncept.com
Na górę strony.
Ostatnia modyfikacja: 08-10-2019 08:02:11