licznik - dziś 567 | miesięcznie: 20012 | ogólnie: 5151778
Menu
Aktualności
Wydawnictwo PAK
Kwartalnik MAM
Książki PAK
Konferencje PAK
Kalendarz imprez
Polityka prywatności
Kontakt
Wyszukiwarka
Artykuły
Cytowania
Konferencje
Aktualny numer kwartalnika MAM
Najnowsza książka Wydawnictwa PAK
Nowe książki Wydawnictwa PAK

 

opis

Książka "Bezpieczeństwo informacji" przedstawia wybrane najważniejsze techniczne aspekty zabezpieczania danych, na poziomie algorytmów, implementacji metod matematycznych oraz operacji na danych. Dostęp do informacji o zabezpieczeniach i ich łamaniu jest z natury rzeczy trudny, ponieważ są one chronione przez firmy wdrażające zabezpieczenia w systemach.
Książka może pomóc wprowadzić studenta kierunku telekomunikacji, informatyki stosowanej, mechatroniki czy elektroniki, w świat współzawodnictwa firm - producentów systemów telekomunikacyjnych i pomiarowych, oraz hakerów. W książce zawarto stan dostępnej wiedzy w zakresie środków bezpieczeństwa informacji, w tym omówienie rodzajów ataków na systemy zawierające dane, sposoby zabezpieczeń kryptograficznych, maskowanie danych, systemy szyfrowania i ich odporność na ataki.
Książka jest przeznaczona dla studentów kierunków technicznych, którzy będą rozwijać, projektować i aplikować moduły ochrony informacji w nowoczesnych systemach transmisji i przetwarzania danych. Jest napisana w sposób przystępny, z uwzględnieniem stanu wiedzy na koniec roku 2011. Autorzy wskazali wiele oryginalnych rozwiązań jakie znalazły zastosowanie w praktyce. Przestudiowanie książki powinno uświadomić Czytelnikowi, jakie są podstawy matematyczne zabezpieczania informacji, jakie są ich ograniczenia, jak są pokonywane. Książka może też być przydatna dla pracowników działających w obszarze nowych technik informacyjnych w firmach, jako źródło prezentujące aktualną problematykę w sposób uporządkowany.
 

Powrót

Aktualności branżowe
Sklep internetowy
Czasopismo
Książki
Artykuły
Regulamin sklepu
kategorie
Koszyk
Zobacz [0]
Moje konto
Rejestracja
Wyszukiwanie produktów
Szukaj w sklepie
Zaloguj
Przypomnij hasło
Newsletter (Subskrypcja)
Niepewność wyników pomiarów
 
 
Wortal branżowy:
© netkoncept.com
Na górę strony.
Ostatnia modyfikacja: 08-10-2019 08:02:11