licznik - dziś 516 | miesięcznie: 19961 | ogólnie: 5151727
Menu
Aktualności
Wydawnictwo PAK
Kwartalnik MAM
Książki PAK
Konferencje PAK
Kalendarz imprez
Polityka prywatności
Kontakt
Wyszukiwarka
Artykuły
Cytowania
Konferencje
Aktualny numer kwartalnika MAM
Najnowsza książka Wydawnictwa PAK
Nowe książki Wydawnictwa PAK

 

Artykuły

Wyszukiwanie i przeglądanie artykułów

Celem odnalezienia żądanego artykułu w bazie internetowej Wydawnictwa PAK należy wprowadzić w powyższe pola wyszukiwarki kryteria go identyfikujące. Wyszukiwarka umożliwia kwerendowanie danych po autorze (pierwszym lub dowolnym) , słowie znajdującym się w tytule artykułu lub frazie kluczowej w języku polskim lub angielskim. Otrzymane artykuły są prezentowane w formie 25 wpisów znajdujących się na stronie. Każdy wpis składa się z tytułu artykułu (w języku polskim oraz angielskim), numeru czasopisma w którym został umieszczony oraz łącza zobacz prowadzącym do jego zawartości. Aby przejść do kolejnej strony należy kliknąć na przycisk reprezentujący jej numer znajdujący się pod wynikami wyszukiwania. Przeglądanie zawartości artykułu odbywa się poprzez kliknięcie łącza zobacz występującym  przy każdym znalezionym rekordzie.

Zamawianie artykułów

W bazie wydawnictwa istnieją dwa rodzaje artykułów: bezpłatne (publiczne, dla wszystkich odwiedzających) oraz dostępne wyłącznie po ich zamówieniu i uiszczeniu stosownej opłaty. Aby zamówić artykuł niepubliczny konieczne jest posiadanie konta w systemie. Jego założenie jest możliwe po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i kliknięciu na link aktywujący konto, otrzymany w wiadomości e-mail. Złożenie zamówienia na konkretny artykuł wymaga także zalogowania się w systemie. Odpowiedni formularz za pomocą którego można wykonać w/w operację jest dostępny w prawej części serwisu (zakładka zaloguj).

Po zalogowaniu w systemie możliwe jest złożenie zamówienia na dowolny artykuł, który nie jest dostępny publicznie. W tym celu należy kliknąć na przycisk zamów znajdujący się pod streszczeniem artykułu, a następnie po otwarciu nowego okna zatwierdzić decyzję klikając na właściwy przycisk. O poprawnym złożeniu zamówienia zostaniecie Państwo poinformowani wiadomością e-mail wysłaną z systemu Wydawnictwa.

Po uiszczeniu opłaty za artykuł, otrzymacie Państwo drogą elektroniczną (na adres e-mail wskazany podczas rejestracji) kod dostępowy. Aby pobrać zamówiony artykuł należy go wyszukać, kliknąć na łącze zobacz, a następnie po otwarciu nowej strony nacisnąć na przycisk Pobierz znajdujący się pod streszczeniem. Wówczas, zostanie otwarte nowe okno w którym konieczne jest wpisanie 8-znakowego kodu dostępowego. Pobieranie artykułu rozpocznie się z chwilą kliknięcia przez Państwa przycisku Pobierz artykuł.  System może odrzucić wpisany przez Państwa kod wtedy gdy:

  • podany kod jest nieprawidłowy;
  • podany kod został już wykorzystany;
  • podany kod nie należy do klienta, który próbuje go użyć;

Należy pamiętać, że kody które Państwo otrzymujecie są jednorazowe i po poprawnym pobraniu artykułu ponowne wykonanie tej operacji przy użyciu tego samego kodu nie jest możliwe.

Uwaga:

Podane ceny artykułów są cenami netto i należy do nich doliczyć 23% VAT.

Aktualności branżowe
Sklep internetowy
Czasopismo
Książki
Artykuły
Regulamin sklepu
kategorie
Koszyk
Zobacz [0]
Moje konto
Rejestracja
Wyszukiwanie produktów
Szukaj w sklepie
Zaloguj
Przypomnij hasło
Newsletter (Subskrypcja)
Niepewność wyników pomiarów
 
 
Wortal branżowy:
© netkoncept.com
Na górę strony.
Ostatnia modyfikacja: 08-10-2019 08:02:11